Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Awaryjne uruchamienia aut

Nasza firma traktuje holowanie jako rozwiązanie ostateczne, gdy pojazd jest mocno rozbity lub uszkodzony i nie da się go naprawić. W większości przypadków nagłych awarii okazuje się, że ich powody są banalne i pojazd da się uruchomić na trasie. W związku z tym w naszej ofercie dostępna jest profesjonalna usługa obejmująca awaryjne uruchamianie pojazdów.

Usługi związane z awaryjnym uruchamianiem pojazdów są wykonywane przez fachowców posiadających bardzo duże doświadczenie branżowe oraz niezwykle wysokie kwalifikacje. Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu awaryjne uruchamianie pojazdów na trasie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Każdy klient może więc liczyć na profesjonalne podejście do sprawy i uruchomienie pojazdu.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie z uruchamianiem samochodów unieruchomionych w wyniku nagłej awarii i nie tylko. Zapewniamy również pomoc w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu spowodowanych przez rozładowany akumulator (w porze zimowej i nie tylko). Rozwiązujemy skutecznie problemy z uszkodzonym immobiliserem oraz wiele innych kłopotów, które nie pozwalają na uruchomienie samochodu.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych oraz firm z Torunia i okolic. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel świetnie radzi sobie z różnymi markami oraz modelami pojazdów. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc, skuteczne uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym oraz na przystępne ceny.