Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Dowóz paliwa

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się szerokim wachlarzem usług z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy nie tylko holowanie, ale również pomoc w przypadku wielu innych problemów na drodze. Jednym z nich jest nagły brak paliwa. Czasami w wyniku jakiejś usterki, ale częściej przez zaniedbanie kierowcy, w samochodzie skończy się paliwo, a najbliższa stacja benzynowa znajduje się wiele kilometrów od miejsca zdarzenia. Nie każdy ma możliwość zadzwonienia po kogoś znajomego, kto dowiezie paliwo, szczególnie w przypadku dalekiego wyjazdu na drugi koniec Polski. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza firma.

Oferujemy naszym klientom szybki i sprawny dowóz paliwa. Wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie, a nasi pracownicy przyjadą z odpowiednim paliwem stosowanym w samochodzie klienta. Warto zaznaczyć, że reagujemy na wezwania w trybie całodobowym prze cały rok. Oznacza to, że przywieziemy naszemu klientowi paliwo w środku nocy, w weekend, podczas świąt oraz innych dni wolnych od pracy. Na każde wezwanie reagujemy bardzo szybko, więc klienci z Torunia i okolic nie muszą długo czekać na paliwo.

Zapewniamy dowóz paliwa głównie dla klientów z Torunia oraz okolicznych miejscowości. Bardzo szybko dojeżdżamy do klienta i w razie potrzeby zapewniamy również pomoc w przypadku konieczności likwidacji usterki w terenie. Wszystkie zadania są wykonywane przez doświadczonych fachowców, więc klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm oraz przystępne ceny.