Dowóz paliwa

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się szerokim wachlarzem usług z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy nie tylko holowanie, ale również pomoc w przypadku wielu innych problemów na drodze. Jednym z nich jest nagły brak paliwa. Czasami w wyniku jakiejś usterki, ale częściej przez zaniedbanie kierowcy, w samochodzie skończy się paliwo, a najbliższa stacja benzynowa znajduje się wiele kilometrów od miejsca zdarzenia. Nie każdy ma możliwość zadzwonienia po kogoś znajomego, kto dowiezie paliwo, szczególnie w przypadku dalekiego wyjazdu na drugi koniec Polski. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza firma.

Oferujemy naszym klientom szybki i sprawny dowóz paliwa. Wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie, a nasi pracownicy przyjadą z odpowiednim paliwem stosowanym w samochodzie klienta. Warto zaznaczyć, że reagujemy na wezwania w trybie całodobowym prze cały rok. Oznacza to, że przywieziemy naszemu klientowi paliwo w środku nocy, w weekend, podczas świąt oraz innych dni wolnych od pracy. Na każde wezwanie reagujemy bardzo szybko, więc klienci z Torunia i okolic nie muszą długo czekać na paliwo.

Zapewniamy dowóz paliwa głównie dla klientów z Torunia oraz okolicznych miejscowości. Bardzo szybko dojeżdżamy do klienta i w razie potrzeby zapewniamy również pomoc w przypadku konieczności likwidacji usterki w terenie. Wszystkie zadania są wykonywane przez doświadczonych fachowców, więc klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm oraz przystępne ceny.