Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Transport pojazdów – przewóz aut

Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest również transport pojazdów. Dysponujemy nowoczesnymi holownikami pozwalającymi na odholowanie różnych typów pojazdów, takich jak auta osobowe, dostawcze. W ten sposób zapewniamy transport z miejsca wypadku, stłuczki lub awarii do warsztatu wskazanego przez klienta. Oczywiście wszystkim klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zlecenia z zakresu holowania i transportu pojazdów są realizowane zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa, jakości oraz dokładności. Naszą specjalizacją jest nie tylko holowanie rozbitych czy uszkodzonych pojazdów, ale również transport innych np. transportu maszyn rolniczych, budowlanych oraz wielu innych rodzajów ładunków.

Usługi transportowe są więc oferowane wszystkim zainteresowanym klientom indywidualnym oraz firmom z Torunia i okolic, które potrzebują pomocy na drodze lub chcą skorzystać ze standardowych usług transportowych. Zlecenia są wykonywane szybko, dokładnie oraz z dbałością o bezpieczeństwo i maksymalne zadowolenie klienta.

Oferta naszej firmy jest kierowana do klientów z Torunia i okolic, ale w razie konieczności zapewniamy fachowe holowanie i transport różnych typów pojazdów na terenie całej Polski.