Transport pojazdów – przewóz aut

Bardzo istotnym elementem naszej oferty jest również transport pojazdów. Usługi tego typu są wykonywane przez doświadczonych fachowców posiadających wysokie kwalifikacje. Dysponujemy nowoczesnymi holownikami pozwalającymi na odholowanie różnych typów pojazdów, takich jak auta osobowe, dostawcze czy też ciężarowe. W ten sposób zapewniamy transport z miejsca wypadku, stłuczki lub awarii do warsztatu wskazanego przez klienta. Oczywiście wszystkim klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zlecenia z zakresu holowania i transportu pojazdów są realizowane zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa, jakości oraz dokładności. Naszą specjalizacją jest nie tylko holowanie rozbitych oraz uszkodzonych pojazdów, ale również transport innych typów pojazdów osobowych, dostawczych, itp. Nasze lawety są również przystosowane do transportu maszyn rolniczych, budowlanych oraz wielu innych rodzajów ładunków.

Usługi transportowe są więc oferowane wszystkim zainteresowanym klientom indywidualnym oraz firmom z Torunia i okolic, które potrzebują pomocy na drodze lub chcą skorzystać ze standardowych usług transportowych. Zlecenia są wykonywane szybko, dokładnie oraz z dbałością o bezpieczeństwo i maksymalne zadowolenie klienta.

Oferta naszej firmy jest kierowana do klientów z Torunia i okolic, ale w razie konieczności zapewniamy fachowe holowanie i transport różnych typów pojazdów na terenie całej Polski.