Wypożyczalnia samochodów – wynajem krótko i długoterminowy

Bardzo istotnym atutem naszej firmy jest jej szeroka, zróżnicowana oferta. Zapewniamy bowiem nie tylko holowanie pojazdów, naprawy w terenie i inne usługi z zakresu pomocy drogowej, ale również oferujemy naszym klientom wynajem samochodów. Bardzo często pojazdy zostają poważnie uszkodzone w wyniku stłuczki albo awarii i ich naprawa zajmuje sporo czasu. Wielu klientów nie może sobie pozwolić na utratę samochodu na wiele dni albo tygodni i to właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy do oferty wynajem samochodów na czas naprawy.

Posiadamy ciekawą ofertę obejmującą różne typy pojazdów. Są to auta sprawne technicznie, bardzo trwałe oraz dynamiczne. Zapewniają one komfortową, szybką oraz bezpieczną jazdę. W naszym asortymencie znajdują się samochody dopasowane do wielu zróżnicowanych wymagań naszych klientów.

Wynajem aut z OC sprawcy

Stale dopasowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych. Dzięki temu klienci mają dostęp do krótkoterminowego oraz długoterminowego wynajmu aut w różnym celu. Bardzo ważną usługą jest oczywiście wynajem samochodów na czas naprawy własnego auta, które ucierpiało w wyniku nagłej awarii czy też stłuczki albo wypadku samochodowego.

Nasza oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Z opcji tej mogą skorzystać klienci indywidualni oraz firmy. Obsługujemy głównie klientów z Torunia oraz okolic.