Wypożyczalnia samochodów

Bardzo istotnym atutem naszej firmy jest jej szeroka, zróżnicowana oferta. Zapewniamy bowiem nie tylko holowanie pojazdów, naprawy i inne usługi z zakresu pomocy drogowej, ale również oferujemy naszym klientom wynajem samochodów. Bardzo często pojazdy zostają poważnie uszkodzone w wyniku stłuczki albo awarii i ich naprawa zajmuje sporo czasu. Wielu klientów nie może sobie pozwolić na utratę samochodu na wiele dni albo tygodni i to właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy do oferty wynajem samochodów na czas naprawy a koszty wynajmu pokrywane są z OC sprawcy zdarzenia.

Posiadamy ciekawą ofertę obejmującą różne typy pojazdów. Są to auta sprawne technicznie, bardzo trwałe oraz dynamiczne. Zapewniają one komfortową, szybką oraz bezpieczną jazdę. W naszym asortymencie znajdują się samochody dopasowane do wielu zróżnicowanych wymagań naszych klientów.

Stale dopasowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych. Dzięki temu klienci mają dostęp do wynajmu aut w różnym celu. Bardzo ważną usługą jest oczywiście wynajem samochodów na czas naprawy własnego auta, które ucierpiało w wyniku nagłej awarii a z opcji tej mogą skorzystać klienci indywidualni i odbiorcy firmowi.